cmokus - komentarze


siemka jesu cO mnie tu dawnO nie byłOoo pF jakoś teraz nie chce mi sie pisac tych nOtek.. nO ale chyba zaczne.. pF bo wiem ze lubicie bardzO je czytać hehe :roll: Siedze w szKOle i sie NUdze :( nie mam cO robic na tej infOrmatyce eHh a zaRaz sprawDZIAN Z WoSU ...ZAWSZE Z NIEGoO dosTaje 3 :D hihi ehhh Dzis kaca zdeka mam pO wczOrajszym .. tzn na Labie byłam w sumie.. i wiecie.. sie zdeka wypiło za duzO..i teraz mnie zdeka bardzO suSzy :( i gŁowka mnie BOoLi .. nOo ale i taK wczOraj zaJefajNie było :)POteM cOsik dOpisze i Powklejam tu jakies gify :D bO tak jakos tu zdeka bardzOo smutnO na tym blOgu ( heh Ruda mi wkOncu poiwedziała jak tu mozna giffy dawac :D bo ja tuman jestem i nie wiedziałam :D ) oKej pOozdrO :*:*:* hihi nO tO se jestem.. hm nie dawnO wróciłam ze szkOły.. eh i sie nudze.. w szkole w sumie szyderka była.. tzn na wf-ie :Dheh sie Osmiałam zdeka :D aaaaa i 5 dOstałam za serwY :D dObra jestem cO nie :D ? heheh :D nie nO fuksa miałam..:D hm a tak tO nic sie nie działo dzis sie pewnO zanudze.. :D (tOo stadart ostaniO heh ) nO nic.. ide se... na gg pOgadac z ludkami :* hihi pOtem cosik dopisze pewnO a jak nie to jutro nie dygajcie narka

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
18.03.2005 :: 07:11 :: s1pn3.krak.tke.pl

kArOLnA

.... TOoOo mniE TuTaj DŁugoOoo nIE BYŁo [wstyd] ...PrzEPraszaM....[!!] [!!] Za WszYstKO , NiE Chce ZeBys ByŁa Zła Ba MniE ...... [abu] [ryk] .... PrZePRaszAm ZeM DeBIl.... [] [roll]........
11.03.2005 :: 20:08 :: 62.93.46.31

TrUsKaWkA

nIe bEdZiE kOmEnTa ..........aMoRe pOmIdOrE ......hihihihih
11.03.2005 :: 20:08 :: 62.93.46.31

TrUsKaWkA

nIe bEdZiE kOmEnTa ..........aMoRe pOmIdOrE ......hihihihih
10.03.2005 :: 17:53 :: kujawska.res.pl

kuti

spoko dajesz Aniu :D jee pozdro
10.03.2005 :: 16:12 :: eh202.internetdsl.tpnet.pl

SzArLaTaN

Wielkie YO ziomalico :) po tym co widziałem jak przy mnie piwo piłaś to nie chce mi się wierzyć w to co teraz piszesz buhaha:). A z tego wosu t masz chyba jakieś znajomości buhaha:) łokej basta hehe papapa do zobaczenia na gg:)
10.03.2005 :: 12:00 :: bew4.neoplus.adsl.tpnet.pl

RuDaSeK

Hejka Aneczka tak rzeczywiście jestes tłumanem nie no żartuje ja też nic napoczatku tego nie kumałam ale zakumała pozdro i buziaczki dla Ciebie

Talk.pl :: Wróć