cmokus - komentarze


Siema Siema heh hm zaPOmniaŁam wczOraj nOtki naPisac.. eh nO aleee wczOraj pOzno wrOciłam tOo wieCie... hihi :* w sUmie tO ja nie wiem cO mam Pisac... yy sPOtkaŁam sie wczOraj z SzaRLaTaneM heh na Piwku byLismy... eh tak chciało mi sie wczoraj pic aa wypiłam w sumie TylKOoo jednO pFf Ne wiem czY wogÓLe bede dalej prOwadzila tegO bLOga.. bO nie wiem tzn nie chce mi sie pisac juz tych nOtek ... wOgóle mało ludzi je kOmentuje traGedia czemU tak eH chcecie wPier*** zart :*:* tSSsss hehe hm pOtem cOs naPiSze jeSzcze hmm nie mam cO dzis rObic chyba... pOrazKa heh nO ale cOś wymysle.. pOtem wam Opowiem czy sie zanudziłam dzis czy nie LOOOoL pa ludziki mOje kOfane :* ))

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
08.03.2005 :: 21:41 :: ppp171.ostnet.pl

cOla22

Ania ja tu pierwszy raz i mi sie spodobałOOoooo więc klep dalej notki a ty szarlatanku uwazaj co mowisz o coli <smiech>
CmokUUuu bywaj i do nastepnego piwka tym razem moze ze mna
CaŁUuuuuSssski :*
06.03.2005 :: 15:52 :: dew82.neoplus.adsl.tpnet.pl

basia

Zapraszam do konkursu! Super nagrody, naprawdę warto! Zgłoś się i ty!
www.basia.talk.pl


P.S. A twoja stronka is the best!
06.03.2005 :: 09:50 :: host-81-190-105-196.rzeszow.mm.pl

MiELONkA

SiemkAaa eE JA sie POjaWILAm nO pOZno TRoChE aLE ZnaLAzLAm CZas Zeby Tu Wpasc:] Nio i BEde Wpadac POZdro DLa CiEBie MISka;********
06.03.2005 :: 00:42 :: eh202.internetdsl.tpnet.pl

SzArLaTaN

Cześć Aneczko me słoneczko nom wczoraj było zajebiście, żadna chwila w moim życiu nie umywa się do wczorajszego spotkania z Tobą. Nie rezygnuj z bloga i nie przejmuj sie małą ilością komentów, heh ja zawsze na niego zaglądne i coś po sobie zostawie:). Heh nie zapominaj, że cole wczoraj również wydzgaliśmy hehe. Dobra kończe kotku:) PaPaPa
05.03.2005 :: 14:55 :: 62.93.46.31

hihihihihi......pIrWsZa jEtEm .....mYsZkA cO tY mI tU gAdAsZ cZemU jUz nIe bEdZiEsz bLoGAskAaaA pRoWaDzIła ...... cOoO ja tErAz zRoBiE kOmU bEdE pIsAła tE mOjE pOrYpAnE fArmAzOnKi ....hihihihi... nAwEt o tYm nIe mYśLaj bEdZiE gIT ...hihihiih...tRzYmAjTa sIę .......<bUżKa>

Talk.pl :: Wróć