03.03.2005 :: 20:41
SiemKa eH cO tam ? bO umnie w sumie zdeka hm _ujOwOo ... hm a czemu.. tak eH w sumie tO wam nie powiem.. tzn powiem taK eHh cOOoraz bardziej podOba mi sei Taki jedeN gOsteK :x aLe ja nie wiem czY cos z tegO beDzie bO w sUmie OOoLewKa z JegO strOny Raz taK Raz taK eHh TraGedia.. Juz wiem jaK sie czZUja Ci ktÓrym KOsza daŁaM Yyy e nO nie było ich tak wielu.. nOO aLe.. hmmm Dzisz w szKOle sPOx ByłoOo :roll: 3 gOdziny na aUli OOoogladalismy jak lUdziki tancza itp hihi zaJezbIOOoza tanczyli ... szczegÓLnie chlopcy z 9 lo :D uLaLa ten Malutki... hihi :* pOOo szKOOle pOszłam se na MiastOoo dOoo teSca ... pF nOOo a teraz NUdze sie a Uczyć sie nie Bede ... NaRazie... :D bLeeee szKOOoŁa :D pF eHh :D .....już sie ReKOleKcji nie MOOGe dOczekać hihi :D wOOoLne 3 dni :D ooooŁ je :D a nOOoo hm ii 18nasTka MIłej 19tnastegO bedzie :D OOo imprezka Bedzie na banK wyPasna :) hihi :D dObra dObra kOncze w sumie tO malOOo Komentow mam ostatnIOOoo :D eh nOOo wescie nie mOze tak byc :( Ja KOncze juz BuziaCzki Ludziki :* pa " jaKbY tO bYŁOOo gdYbY Mnie Nie BYŁOOo " eH :roll: