cmokus - komentarze


SiemKa eH cO tam ? bO umnie w sumie zdeka hm _ujOwOo ... hm a czemu.. tak eH w sumie tO wam nie powiem.. tzn powiem taK eHh cOOoraz bardziej podOba mi sei Taki jedeN gOsteK :x aLe ja nie wiem czY cos z tegO beDzie bO w sUmie OOoLewKa z JegO strOny Raz taK Raz taK eHh TraGedia.. Juz wiem jaK sie czZUja Ci ktÓrym KOsza daŁaM Yyy e nO nie było ich tak wielu.. nOO aLe.. hmmm Dzisz w szKOle sPOx ByłoOo :roll: 3 gOdziny na aUli OOoogladalismy jak lUdziki tancza itp hihi zaJezbIOOoza tanczyli ... szczegÓLnie chlopcy z 9 lo :D uLaLa ten Malutki... hihi :* pOOo szKOOle pOszłam se na MiastOoo dOoo teSca ... pF nOOo a teraz NUdze sie a Uczyć sie nie Bede ... NaRazie... :D bLeeee szKOOoŁa :D pF eHh :D .....już sie ReKOleKcji nie MOOGe dOczekać hihi :D wOOoLne 3 dni :D ooooŁ je :D a nOOoo hm ii 18nasTka MIłej 19tnastegO bedzie :D OOo imprezka Bedzie na banK wyPasna :) hihi :D dObra dObra kOncze w sumie tO malOOo Komentow mam ostatnIOOoo :D eh nOOo wescie nie mOze tak byc :( Ja KOncze juz BuziaCzki Ludziki :* pa


" jaKbY tO bYŁOOo gdYbY Mnie Nie BYŁOOo " eH :roll:


Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
04.03.2005 :: 20:47 :: 62.93.46.31

TrUsKaWeCzKa

jA tO zAwSzE cI kOmEnTa sZcZele ......hihihihihi..... a mOzE tRosZkE wIcEj nAm pOwIeSz o tYm tAjEmNiCzYm nIezNaJoMyM ....;D;D;D hihihihih....nApEwNo jAkIś mIoDzio bO tY zA bYlE cO tO sIeM nIeEeEe bierZeSz hihihihihi......poZdRoWeCzkA <bUżKa> pApaTkI :*:*
04.03.2005 :: 15:20 :: eh202.internetdsl.tpnet.pl

SzArLaTaN

HaHa poczuj samak ciepłego moczu, ten gościu mi sie podoba, niech Ci robi banie buhahaha. Pozdro OlEwAjKo.
04.03.2005 :: 10:41 :: s1pn3.krak.tke.pl

kArOLnA

hih :* wiem wiem o kogo chodzi ..zobaczysz wszystkio sie ulozy:P i kurna dawaj katalog piczko :* pozdrow K....
03.03.2005 :: 22:42 :: 213-238-102-218.adsl.inetia.pl

pycia13.talk.pl

siemka!fajny blogus
taki spokojny wedlug mnie chociaz te kolory to do spokojnych raczej nie pasuja
ale coshh...pozdrawiam odwiedz mnie i zostaw komcia
papa

Talk.pl :: Wróć