02.03.2005 :: 18:16
eHh Czesc . . . cOo dzis tragiczny dzionek mam .. w SzkOle eH nuda w sumie dzis była... nic sie ciekawegO nei działo.. hm na dodatek jeden gosc mnie denerwuje.. pewno wszyscy wiedza kto :-/ ... ma prawOo być zły no ale jesu...--> Daj Mi IgnOraaa itp i bedzie lOOoz prOste eH ...<-- heh hm nie wiem cO pisać mam .. bo nic sie nie dzialo ciekawegO.. po szkole bylam na miescie.. chciałam sobie spodnie jakies fajne kupic no ale dupa.. zadne mi sie nie pOdobaja.. eh i co tu rObić ? pF . . .anO własnie ... jest nowy katalog z AVOnu ... wescie cos zamowcie.. eh bO kurde tragedia musze miec duze zamówienie.. narazie mam na 100 cos eh a musze w tym miesiacu swoj rekord pobic tzn załozylam sie z koleznka ktora bedzie miala wieksze zamówienie wiec wiece... ZAMAWIAĆ nO nic nie wiem cO tu pisać wiec kOncze se JUż siaLaLa buziaczki pa Ludki mOje KOfane pFf pOzdrO dla : LeLci :* Bini :* Rudaj :* Miłej :* Stanika :* KarOlnej :* KLym :* Ghj :* TrusKaweCzki :* MIeLonki :* Fryty :* PrzybyszÓwki :* FenOmenki :*( z Dziewczyn chyba Tyle )Marcina :* KOnrada :* PaweŁka :* ArKa :* SzyLa :* MaziegO :* ToOOmasza :* Darka :* PawŁa (2 ):*TsSss kto jescze na MOj BlOg zeRka hm cHYba Tyle tSss . . . sOry jak Okims zapOmniałam :* Ej Ludki pOdoba wam sie moj bLog mam cos zmienic czy cO :> a jak notki strasznie _ujOwe ? chyba nie :> TSSss pa :*