01.03.2005 :: 18:39
:D hehehe siemka :D cO dzis szydercZy dziOnek mam :D tOoo siemanOOO :D mam nadzieje ze mi gO nikt nie zEpsUJe LOOooL bOOo zabije :* hehe :) w szKOOoLe lOOozik.... tzn :D cO rOzmowe miałysmy na Wf_ie :D z KOlezankamii ( Iza i Binia :D )OOoooł je.. :D ale wam nie powiem oczym :D bO sie zgorszYcie dzieciaczki :D hehe :* tSSss a PO szkOLe :D szYderka z BInia :D cOOo mamy Plana na JutrOOoo :D OOo :D bedzie fajnie :D:D::D tSSss eh bije mi Dzis :D nO ale lOOoz trzeba troszKe szyderKi... bOOOo :D zycie BYlOOobY nudne zDeka :D heheh ej y co tam jescze ... :D YYy :D w sumie tOOo tyle :D heh pFff :D aa OdcHudzam sie Od dzis :D tak seriOOoo :D pF bO co ja wygladam :D oJJjjj pOOOraszKa caŁkOwita LOOOL no no... dObra kOncze :D POteM cOsik dOOpiSze a Tetaz :D buziaczki :D ja se Mykam juz :D TraTaTa :D :) TSSssSSSs tOOoo znOOOoowu ja :) hihi . . . własnie wrÓciłam z pOoLka jesU cOOo zimnOO tOOOo siemanOOO... [ zaDzwoniły PO mnie CoLa.. i KarOLna :) ] hihi fajnie tylkOOo ze zdeka bardzO zmarzŁam :) :( a POteM PaweŁka spOtkałam tOOo se cHwilke pOgadalismy... ale Musialam .. isc dO domciu :D bOOoo kufa policzki zamarzły mi.. itp :D heh nOOO nic to na dzis KOOoniec buziaczki sŁodkich senkÓw lUdziki mOje :D sliczne :D pF