cmokus - komentarze


:D hehehe siemka :D cO dzis szydercZy dziOnek mam :D tOoo siemanOOO :D mam nadzieje ze mi gO nikt nie zEpsUJe LOOooL bOOo zabije :* hehe :) w szKOOoLe lOOozik.... tzn :D cO rOzmowe miałysmy na Wf_ie :D z KOlezankamii ( Iza i Binia :D )OOoooł je.. :D ale wam nie powiem oczym :D bO sie zgorszYcie dzieciaczki :D hehe :* tSSss a PO szkOLe :D szYderka z BInia :D cOOo mamy Plana na JutrOOoo :D OOo :D bedzie fajnie :D:D::D tSSss eh bije mi Dzis :D nO ale lOOoz trzeba troszKe szyderKi... bOOOo :D zycie BYlOOobY nudne zDeka :D heheh ej y co tam jescze ... :D YYy :D w sumie tOOo tyle :D heh pFff :D aa OdcHudzam sie Od dzis :D tak seriOOoo :D pF bO co ja wygladam :D oJJjjj pOOOraszKa caŁkOwita LOOOL no no... dObra kOncze :D POteM cOsik dOOpiSze a Tetaz :D buziaczki :D ja se Mykam juz :D TraTaTa :D :)


TSSssSSSs tOOoo znOOOoowu ja :) hihi . . . własnie wrÓciłam z pOoLka jesU cOOo zimnOO tOOOo siemanOOO... [ zaDzwoniły PO mnie CoLa.. i KarOLna :) ] hihi fajnie tylkOOo ze zdeka bardzO zmarzŁam :) :( a POteM PaweŁka spOtkałam tOOo se cHwilke pOgadalismy... ale Musialam .. isc dO domciu :D bOOoo kufa policzki zamarzły mi.. itp :D heh nOOO nic to na dzis KOOoniec buziaczki sŁodkich senkÓw lUdziki mOje :D sliczne :D pF



Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
11.03.2005 :: 11:42 :: eh202.internetdsl.tpnet.pl

I tak nigdy nie bedziesz piekna!!!!
01.03.2005 :: 23:08 :: beq111.neoplus.adsl.tpnet.pl

M@ZI

No To FaJnY DzIoNeK a CO To Za PoMySł ?:> MoZe KiEdYs SiE DoWiEm a Ze KoMeNtUjE BlOgA 1 RaZ No To JaK NaRaZiE To Mi SiE PoDoBa i ZeBy TaK ByŁo DaLeJ ZyCzE 3m sie CiEpLuTkO :*:*
01.03.2005 :: 20:27 :: 80.244.140.176.unregistered.ptc.pl

dARek :D

SiEma zboQ cO taM nOtki nEkcE mi sIe czYtAc :D CzekAm na fOto :[ :D to tYle pOzdrO ...
01.03.2005 :: 19:43 :: 62.93.46.31

TrUsKaWeCzKa

OjOjO tY gŁuPtAsKu mAlUtKi .....cOoO jA tU cZyTaM tY cHcEsZ cOoO zRoBić .......oDcHuDzAć sIe ??????..... mIŚkA sZkOdA mArNoWać cZaSu nA tAkIe głUpOtY ....... jAk żYcIe pRzEcIeZ jEsT tAkIe pIkNe hihihihihihih ;D;D;D;D; ;P;P;P;P.........JeSzCzE RaZ CoŚ TaKiEgO UsŁySzE tOoOm cHyBa nIeEeEeEe rĘcZe zA sIeBiE hihihihihih ......nOoOom pRoSzE mI sIę tU uSpOkOić ......hihihiihih......aHaM a tE wAsZe zBoCzoNe tEmAtY ......hihihiih ....cOoO bYś tY zRoBiŁa bEz tEj BiNi .....hihihii tOoO jAm nIe wIem tY i oNa tO jEdnOśC hihihihi aLe pIeRdOlNeŁam hihiihiihi....aLe sIe nIe pRzEjMuJ mNą .....hihiihii oKi kOńCzE bO jEsZcZe nApIsZe cOsIk gŁuPiEgO i GaFa bEdZiE hihihiihi .....mIłEgO dZiOnKa PaPaTkI <bUźKa>
01.03.2005 :: 19:12 :: s1pn3.krak.tke.pl

kArOLnA

seba debilu ja miałam być pierwsza nie TY :[ jak Ci jebne ktoregoś dnia to Ci jajka z gaci wyjda [hahaha] ...PS. SoRY aLE JeStEM NiE WyZYtA [hahaha]
01.03.2005 :: 19:10 :: s1pn3.krak.tke.pl

kArOLnA

nie jestem juz piejwsza [:8] [:*] eEHH no ale juz tak czasem bywa ja chce kurcze mieć w końcu kataloG
01.03.2005 :: 18:57 :: eh202.internetdsl.tpnet.pl

SzarlataN po ra

Ej nie odchudzaj sie zajebiście wyglądasz. Chcesz wyglądać jak te chude szkapy co ledwo sie na tych kulawkach trzymają haha. Ide teraz dowiedzieć się od Ciebie coś o tych zboczonych rozmowach hehe.
01.03.2005 :: 18:51 :: eh202.internetdsl.tpnet.pl

SzArLaTaN

Haaaaaa!!! Pierwszy!!!!!

Talk.pl :: Wróć