cmokus - komentarze


siemka :* Ludkiii heh Ts hm Dzis cO mam dO dupy dzien tO siemanOOO kufa brzuszeK mnie strasznie bOli.. nO bO wiecie babskie sprawY LOOoL zwOlniłam sie wczesniej bO juz w szkOLe nie mOglam usiedziec cO mnie brzuszke bOOoLaŁ eH... i jescze Lelaucha Bini i Rudej nie byŁo w szkoLe.. na Labe Labowiczki POszły namawialy mnie nO ale. eh w takim stanie toO zdeka mi sie nie chciałOOo.. heh PO szKOLe musiałam isc dO AVONu zŁOzyć zaMówieNie.. heh POOoszŁam z Ruda i MIła heh Ruda sie zapisala dO AvOnu juz nie Bedzie umNIe zamawiała Łeee hehe ale cO tam ej anOOo własnie mam nOwy katalOg wiec wiecie...... ZAMAWIAĆ hm nO co tam jescze napisac... Yyy w sumie tO nic juz ciekawegOOOoo sie nie działOOo... w szkole szyderka na przedsiembiorczosci była baba co tragiczna : na tej lekcji to zachodze sie ze smiechu 2aL wie cos otym tSSssssSSsss dobra koniec tych smentów pF pa Pa pa pOOooozDrOOoooo :*

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.02.2005 :: 19:29 :: 82.160.26.3

kuti

daje notke :-) hehehe pozdróWKA :D :*
28.02.2005 :: 19:04 :: 81.15.189.252

RuDa

Hejka chyba zapomniałaś że ja na labie nie byłam ja mam labe cały tydzień a co do AVON-u to macie u mnei zamawiać niee ma tak łatwo trzeba Ani zrobić konkurencje Pozdrowionka i buziaczki pa
28.02.2005 :: 18:42 :: hathor.osk.enformatic.pl

Dariusz

No widze, ze pani Anna , szaleje mi tu ... z lekcji ucieka...nieladnie ja sie chyba musze Toba zajac bo cos za bardzo szalejesz.. fakt faktem pewnie masz okresik ale Cie to nie usprawiedliwia:P.Nie bierz przykladu z kolezanek:*Pozdro:D
28.02.2005 :: 18:37 :: eh202.internetdsl.tpnet.pl

SzarlataN

Karolna piczo nastepnym razem ja bede pierwszy!!! Szkoda, że nie wpadłaś przy mnie napewno byś zapomniała o tych kobiecych sprawach i poczuła się znacznie lepiej. Ej i jak się robi te minki bo też chcę zabłysnąć hehe.
28.02.2005 :: 18:16 :: s1pn3.krak.tke.pl

kArOLnA

ja chyba jestem the best 2 raz juz pierwsza =] NoO ja tez mam z dupy dzień , przewalone nic mi sie nie chce i wogole cały dzień rycze masakra [sciana] EehHh no ale coż tak czasem tez bywa i rtrzeba sie z tym pogodzić ... Ciebie brzuszek boli a mnie napizdza głowa no i jaki sens ... boshe masakra [hahaha] ja ce dostać ten katalog ni uja ale mam do dostać bo ce zamowić ...wiesz o coOO LoTO
28.02.2005 :: 18:12 :: s1pn3.krak.tke.pl

kArOLnA

piejwsa

Talk.pl :: Wróć