27.02.2005 :: 16:38
Siemka Ludki :D eH cOOoo dzis zimnOOo na polu to siemano :Dkuufa mać cO zmarzłam :D :x z Ruda.. na miescie byłam :D ej co szydera ... Juz z Toba nigdy nie ide na miastO ! :D:D nie nO zart oczywiscie pewnie ze pojde.. :D juz nawet labe planujemy :D bo musimy ta wodke przez nos wciagnac :D:D:D:D:D ( wtajemnicZeni wiedza oco lOOooto :D )ale nie nOo szyderka hehh cO sie osmialysmy heh :D a najwieksza szyderka to chyba w tesco byla:D:D:D:D: nO ale co tam ja wam bede opowiadała :D wybiezcie sie znami kiedys na miasto to nie pozałujecie :D gwarantuje :D TsSss dobra koncze potem cosik dopiSze :D:D:D a teraz ide cOOOś zjesc bOOo zdeka bardzO głodna jestem :D hm nOOom i se znOwu jestem heh ... trOszke sie nudze to nOtke pisze..eh tylko ze :D nie wiem cO napisac LOOooL ale lOOoz... własnie TOmek był umnie heh z pieskiem :D:D hm wOgóle ostatniO duzo Osob mnie Odwiedza :D :) i tak ma BYć :) mOze teraz TY :D mnie OOoodwiedzisz :> :D?? heh nO nic ja juz kOOOncze :D i tak pewnO nie chce wam sie tegO czytac :>:> :D heh narka :* dzieki za kOMentYYyyy KOOOooocham was :D:D:D pF :) " zaMykaM siE w sObie...MysLami Gdzieś bŁaDze... ZasTanawiaM siE.. Czy pOOsTepUje dOoBrzE . . . "