cmokus - komentarze


Siemka Ludki :D eH cOOoo dzis zimnOOo na polu to siemano :Dkuufa mać cO zmarzłam :D :x z Ruda.. na miescie byłam :D ej co szydera ... Juz z Toba nigdy nie ide na miastO ! :D:D nie nO zart oczywiscie pewnie ze pojde.. :D juz nawet labe planujemy :D bo musimy ta wodke przez nos wciagnac :D:D:D:D:D ( wtajemnicZeni wiedza oco lOOooto :D )ale nie nOo szyderka hehh cO sie osmialysmy heh :D a najwieksza szyderka to chyba w tesco byla:D:D:D:D: nO ale co tam ja wam bede opowiadała :D wybiezcie sie znami kiedys na miasto to nie pozałujecie :D gwarantuje :D TsSss dobra koncze potem cosik dopiSze :D:D:D a teraz ide cOOOś zjesc bOOo zdeka bardzO głodna jestem :D

hm nOOom i se znOwu jestem heh ... trOszke sie nudze to nOtke pisze..eh tylko ze :D nie wiem cO napisac LOOooL ale lOOoz... własnie TOmek był umnie heh z pieskiem :D:D hm wOgóle ostatniO duzo Osob mnie Odwiedza :D :) i tak ma BYć :) mOze teraz TY :D mnie OOoodwiedzisz :> :D?? heh nO nic ja juz kOOOncze :D i tak pewnO nie chce wam sie tegO czytac :>:> :D heh narka :* dzieki za kOMentYYyyy KOOOooocham was :D:D:D pF :)


" zaMykaM siE w sObie...MysLami Gdzieś bŁaDze...
ZasTanawiaM siE..
Czy pOOsTepUje dOoBrzE . . . "

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
28.02.2005 :: 08:05 :: 62.93.46.31

TrUskAwEcZkA

NoOom WiDzE zE jUz HuMoReK sIE pOpRaWiŁ .........I tAk tRzYmAĆ......BeDzIe gIT...........A tO zE z wAmI jEsT sZyDeRa tO cHyBa jUz kAzDy wIe ....hihihihihi......I jEsZcZe dO tEgO RuDa.....hihihihi.....tOoO mAsAkRa.....nIe tRzEbA dO tEgo żAdNeGo TeSScOO....hihihihiihih ........A tY nAsTęPnYm rAzEm tOoO sIe UbIeRaJ nA tAkIe wYcIeCzkI cIepLuTkOoO w cZaPeCzKe i sZaLicZek .......nOm bO jAk mI sIe rOzChOrUjEsz To zDeCzKa sMuTnO BeDziE ........oKi kOńCzE jUz tE mOjE pOeMaTy.....a Ty tRzYmAj sIe i dOzObAcZenIa .....PaPaTki :*:*:* <bUźKa>
27.02.2005 :: 19:37 :: pom51-1-82-231-254-96.fbx.proxad.net

cedric

hey fajnie Bloga, jescze nie mam

Szkoda, ze nie ruzumiem polskiego !!!

I will learn it I promise you !
27.02.2005 :: 19:29 :: alnet.city.net.pl

abstainer

oj cmoku...... Ty i wódka.... a tak na marginesie to kiedy pijemy w gronie zielonej szkoły:> <hahaha> Łiiiiiiiiii!!!!!!!
27.02.2005 :: 19:26 :: 80.51.180.104

*poZIOMKA20*

hej Anulka=) co by ci tu napisac... hmmm... po prostu fajny blog i fajne notki.. i to chyba tyle... ale sie spisalam hahaha =x =D pozdro
27.02.2005 :: 18:13 :: xdsl-794.lubin.dialog.net.pl

Karola:))

ElllllOOOOOOOOO!!!!! Fazowe noteczki i bloguś;)))) Skomentuj u mnie: rahimka.talk.pl albo namocypaktu.talk.pl! Strzałka::**:*::*
27.02.2005 :: 17:57 :: eh202.internetdsl.tpnet.pl

$z@r|_@T@||

Hehe zmarzluchu musisz mi powiedzieć o co z tą wódką nosem wciąganą chodzi bo mnie sutem rwie aż z ciekawości, wydaje mi się, że chodzi o wódke w proszku haha. Papa śliczotko.
27.02.2005 :: 17:39 :: 80.50.19.142

JOny

:-)
27.02.2005 :: 16:57 :: 81.15.189.252

RuDa

No tO nie mała szyderka była hehe trzeba tO pOwtÓrzyć Obiadek sie zjadłO sie l l.eclerku hihihi i Ania mÓsiała śmiać przez Całą DrOge a zapOmniałas O tym ż jeszcze z nami była Brawórka pOzdOwiOnka pa
27.02.2005 :: 16:51 :: 80.50.19.34

hE, zjedz cOs tez za mnie, bO mnie tez głód mOrduje, a nie chce mi sie tylka od kompa pOdnosci :D poOzdroofC!a -==> :**
| ||| || ||| |
***pOwiedz sam, sam oceń, każdą chwile zYcia dOceń***
27.02.2005 :: 16:44 :: 213.76.164.245

a182

a ja drugi (nie lubie blogów)
27.02.2005 :: 16:44 :: s1pn3.krak.tke.pl

kArOLnA

NOooOo wieC wiDze Ze siE doBrze bAwisz na miesćie a w TescO zawsze jest jaKaś szydera zeby nie wim Co a jak wiesz ocb EEhHh ja Tez zmarzłam bo bnyłam w szkole a MIChała nie było a to człowiek a takie interesujace były dzisaj lecke ze szok .... ale nie bede ci pitoliła.. chciała powiedzieć ze tez zmarzłam stransznie i mam dosyc wychodzenia na pole [sciana] pozdrawiam i cmokaski [:*]
27.02.2005 :: 16:41 :: s1pn3.krak.tke.pl

kArOLnA

PiEjWszAAaAA

Talk.pl :: Wróć