26.02.2005 :: 00:44
siemaneczkO.. eH... ta godzina a ja jescze nie spie .. :( i nie wiem czy zasne .. wogole w sumie spac mi sie nie chce.. taK sOoooBie mysle.. o wszysTkim... i w sumie... stwierdziałam ze zdeka :D pOteNtegOwana jestem :-/ chłopak chce zemna chodzic.. juz od jakis nie wiem 7 miechów.. a ja nigdy szansy mu nie dałam.. nie wiem czemu...i to jest najgorsze.. eh przejebane :(:( nOOo niby chce miec goscia.. a jak juz jakis chce.. to wtedy ja ( standartowo )mówie NIE wiem dziwna jestem :( nOOo i nie wiem czemu tak .. zle robie.. ehh tylko sie pochlastac :-/:( hmm dOradzcie mi cos ? bOOo tragedia :( kufa mać .. " DlaCzegO KOchaja Na Ci...KtórYch MY nie KOchamy....DlaCzegO KOchamy tYch Którym NaSza MIŁOść Nie JesT pOtrzeBNa . . . " Ehh cOoo mnie gŁowa bOoLi to masakra :( dzis sobota a mi sie z domu nie chce wychOdzic.. tzn byłam dzis na miescie... alee nic w sumie nie kupiłam... Hm bylam U Sebastiana :D bOo wygral zaklad musiałam mu kupic...:x :D TSss ja zawsze przegrywam zakladay :D kUfa mać :D juz sie nie zakladam znikim..:D heh hm nOOo nic to Tyle mOooze potem Cosik dopisze heh