cmokus - komentarze


siemaneczkO.. eH... ta godzina a ja jescze nie spie .. :( i nie wiem czy zasne .. wogole w sumie spac mi sie nie chce.. taK sOoooBie mysle.. o wszysTkim... i w sumie... stwierdziałam ze zdeka :D pOteNtegOwana jestem :-/ chłopak chce zemna chodzic.. juz od jakis nie wiem 7 miechów.. a ja nigdy szansy mu nie dałam.. nie wiem czemu...i to jest najgorsze.. eh przejebane :(:( nOOo niby chce miec goscia.. a jak juz jakis chce.. to wtedy ja ( standartowo )mówie NIE wiem dziwna jestem :( nOOo i nie wiem czemu tak .. zle robie.. ehh tylko sie pochlastac :-/:( hmm dOradzcie mi cos ? bOOo tragedia :( kufa mać ..


" DlaCzegO KOchaja Na Ci...KtórYch MY nie KOchamy....DlaCzegO KOchamy tYch Którym NaSza MIŁO¶ć Nie JesT pOtrzeBNa . . . "


Ehh cOoo mnie gŁowa bOoLi to masakra :( dzis sobota a mi sie z domu nie chce wychOdzic.. tzn byłam dzis na miescie... alee nic w sumie nie kupiłam... Hm bylam U Sebastiana :D bOo wygral zaklad musiałam mu kupic...:x :D TSss ja zawsze przegrywam zakladay :D kUfa mać :D juz sie nie zakladam znikim..:D heh hm nOOo nic to Tyle mOooze potem Cosik dopisze heh

Imię:


Wy¶wietlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
27.02.2005 :: 00:50 :: 80.50.19.142

Kadi


26.02.2005 :: 23:16 :: 81.15.189.252

RuDa

Hejka Aneczko No jak by nie ja to bys nie miała takiego pięknego blogaska niee wiem co ma Ci napisac :]:] Pozdrowionka pa
26.02.2005 :: 21:18 :: s1pn3.krak.tke.pl

kArOLnA

bOsheEee nie wiem nic... [] tylko zastanawia mnie [lol] jak mogła¶ pisac i spać ale oki mniejsza o to hahahha [:*] [sok] []
26.02.2005 :: 21:14 :: 62.93.46.31

TrUsKaWeCzKa

E No Co Ty Nie ŁaMać Sie bEjDe gIT MÓwie Ci ....:* GŁówka Do Górki .....AhAm .....jA bYm mU dAŁa tˇ jEdN± jEdYn± sZaNsE .....a jAk jEJ nIe wYkOrZyStA .......;d;d;d......tO wAL gOoo w mOrDe ....;D;D HIHIHI
26.02.2005 :: 20:12 :: host-81-190-101-245.rzeszow.mm.pl

pawlo

elo widze że kto¶ tu zakochany w tobie jest pewnie nawet wiem kto ale przecierz wiesz że tylko my do siebie pasujemy :*
26.02.2005 :: 11:10 :: t227.krak.tke.pl

Szylu

Cze¶ć Cmoku¶ ja bym Ci radził zaryzykować bo nic nie tracisz ale za to możesz co¶ zyskać np. niezapomniane chwile z t± drug± osob±...
Więc czemu nie???
26.02.2005 :: 10:20 :: eh202.internetdsl.tpnet.pl

SzArLaTaN

Daj mu szanse!!! Daj mu szanse!!! On Cię kocha!!! Chce być z Tob±!!! Daj mu szanse!!! Daj mu szanse!!! Buhaha!!!

Talk.pl :: Wróć