25.02.2005 :: 11:34
Siemka :P TSSs Fajny mam TeRaz BlOg cO nie :D ? :> a sprÓbujCie zaPRzeczYc tO ej BeDzie zle :( :D:D:D hm zaRaz spadam na MIastO bO TRza Se cOs kupic wKOncu :P dOstalam Kase na 18NasTke :D hmmm a własnie :P.. Rudaaa Mi pomogła przy bLOgu :D bOO jA tOoo Ciemna zdeka jestem.. :D muzyczki nie umialam nastawic itp :o :D nOOo ale Ona jest KOchna i mi POmogła ( SiaLaLa ) :D TylkO baniuje sie .. :D bo ma taki sam Blog jak ja :o a Miala przeciez z AtOmówkami :D Ruda wczoraj pewnO cos pOrzestawialaś :D TsSSss pOpraW sE :* ej nO tO Tyle :D POtem cOs doPIsze :D ( pochwale sie :D czy cos kupiłam :D ) hihihi "D ej wOgóle cO kOmentów mam tO siemanO :D OOoł jeeee :D Oby tak dalej :):) :D:D:D TsSSss :D wiem wiem :D wy mNie poprosTu KoFaCie :D ja was ZdeKa Tyz :D nO tO pa :D Potem sie Odezwe :o :D nOO jUz wróciłam eh ale Nic nie kupiłam :D kuFa Mać :D przesrane :D ej ale cO fajnegO chłopaka w autobusie poznałam to siemanO :D uLaLa :D Se siadł ObOk mnie :D i powiedziedział ze łądne pachne :D cOoo płonełam :D a potem szydzilismy :D z takiego przychalsta ( tzn dziadka pijaka :D ) dalam mu numer GG :D ciekawe czy sie odezwie LOOooL :D hyhy :D nO tO dobra mykam se :D potem cos dopisze jescze :D TSSsss Buziaczki :*:* :) eH nO to znOwu ja ... eH co sie nudze :( nie ma cO robic ... Tragedia .. bylam chwilke na polu ale Przypał.. wOogóle tragedia.. sie pochlałam z Kolega :-/ nOO ale LOOoz bedzie mam nadzieje.. zaraz pewnO nynac pojde bO kufa :D zanudze sie na smierc :( :D pOzdrOwionka dla wszyskich :D słOOOodkich KOOooszmarków zycze wam :P :D pFFf :D nO to Narka jutrO cos napisze ;) pOzdrO 985 :D:D