cmokus - komentarze


SiemankOOoo :*:* :) ehh pisze notke bOOoo kuFa mac cO sie nudze tO siemanO :D eH :( MOgłam isc dO tej szkOŁy bO w sumie taka chOra tO nie jestem :D pF :D eH pewnO zaraz BInia do mnie wpadnie tOOo se pOgadamy heh :D bOOoo :D az 2 dni sie nie widziałysmy :D MOOze z Lelcia wpadnie :) a Potem Seba ma wpasc do mnie ( nie Szarlatan) zeby nie było heh :P wiec pewnO sie nie bede nudzila :) :D nO chyba ze nikt nie wpadnie nOOO ale wtedy to sie zdeka bardzo zdenerwuje :D eh bOshe.. teraz na czacie se siedze.. ale nie ma nikogo ciekawegO... jest ten kretyn.. który :-/ nie daje mi spokoju.. BOshe.. juz nie Moge z tegO goscia eh :D trza go lac :D:D:D:D: ktos mi pomoze :D Ts zart :) Okej kOncze potem cos dopisze :P papapa PozdrO 684 :D

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
24.02.2005 :: 23:49 :: afm106.internetdsl.tpnet.pl

*[kLYmC!A]*

oO.. labowiczka[=P] fajowy blogasek[=)]ciOoOm[=*]
24.02.2005 :: 21:40 :: host-81-190-101-245.rzeszow.mm.pl

kochanek

czesc laska :* kto Cie deneruje zajebac mu kurwa no zdrowiej slonce pa :*
24.02.2005 :: 19:26 :: 62.93.46.31

KuRdE No nie wim o kogo chodzi tak dokąłdnie ale pewnie ten BOshe to jakiś Kutasek Mały i w HuJa Wali Ale Ja Ci PoMoGeM zoBaCzysz PoWiEsimy go za upsss..... TyLko Jescze Powiedz za Com bo nie wim ...Trzymka Siem papatki zdrowiej :*:*
24.02.2005 :: 18:32 :: s1pn3.krak.tke.pl

kArOLnA

nOoO wiem o ktorego chodzi [lol] boshe ... [hahaha] no se ladnie pises [lol] [lol] a jakiego kometna dał to hu.j az mi sie płakać chce ze śmiechu.. koleś ma najebane z deka na to bojebane w srodku co [mózgiem] sie zwie [hahaha] ale ja moge Ci pomyuc go bić z chęciom [lol][:*] [:*][:8] dobra tyle pokjego gadanie ... [pa][:*][:*][:*] miśkA [:*] tak dalej
24.02.2005 :: 18:25 :: eh202.internetdsl.tpnet.pl

SzArLaTaN

No kotku widze że mnie kochasz skoro tak czule o mnie mówisz haha. Tak dla pojaśnienia to nie dam Ci nigdy spokoju chyba że spoważniejesz i zaczną Ci w końcu obchodzić uczucia innych ludzi. Heh i takie tam. No to pokomentowane ciesze się że wspomniałaś o mnie w swojej notce. Buziak słonko.
24.02.2005 :: 18:18 :: beb110.neoplus.adsl.tpnet.pl

gHj*

yY nie no uRwaŁo komenTa.. wiĘc cO DO tEgo koleSia to sie Zgadzam jaK wiĘkSzoŚć peWnie =].. ok tOo tyLe.. oF kors bęDe wpaDaĆ :*:*
24.02.2005 :: 18:16 :: beb110.neoplus.adsl.tpnet.pl

gHj*

Oo.. no ŁaDniE.. do SzkoŁy nie chodziĆ.. aLee jaK jesTeŚ chOra ... a teN.. cO Do
24.02.2005 :: 15:03 :: 81.15.189.252

RuDa

Wybrała bys sie piczo wrszcie do szkoły co dzisiaj leciała szydera to ..uj masz iśc jutro TŁUMANICO Pozdro pa pa

Talk.pl :: Wróć