cmokus - komentarze


Siemka :) Ludziki Ts :x co tam ? :D jak wam sie Mój nowy blog podoba :D ej szydera... jak nic.. heh jescze w sumie wymaga pare remontów no ale LOoozik dam rade :D Ts hm nie wiem co pisac wiec ej koncze juz :D ale nie dygajcie :D dopisze pewnO cos dzis.. no chyba ze jutro :* heh :D ej y cos to miałam pisac kufa z głowy mi wylecialO :D no ale LOOoz :D hm cHora jestem :( w dOmku Se siedze :D i sie zajebiscie nudze...:D pF mOze tak mnie odwiedzicie ?:D :> no nO to ja czekam :D eh :D buziaczki ide se juz :D tzn na GG :D powysylac linki....:D zebym miala duzo komentów :D haha POzdrO dla wszYskich ...:D kOfam was :D wiem wiem wy mnie Tyz :D :*

PS: ej nie Szydzic :D tylko KOmenty ładne pisac :D bo inaczej but jak nic ....:D nO to git teraz mOge isc CiaŁ :D

Imię:


Wyświetlaj emotikony w komentarzu

Lista emotikonów


Tak napisali inni:
03.03.2005 :: 02:45 :: th99.internetdsl.tpnet.pl

czekus

nie no stronka luz ci wyszla rub czesciej to bede sobie mogl poczytac
28.02.2005 :: 09:01 :: t227.krak.tke.pl

Szylu

Aniu moglabyś wkleic pare twoich fotek :D:D:D
24.02.2005 :: 23:39 :: ip68-111-120-237.pn.at.cox.net

ocean

no no no mała nie pogada co bloga strzeliłas :D oby jak najwięcej osób wchodziło :) pozdro
24.02.2005 :: 18:20 :: eh202.internetdsl.tpnet.pl

SzarlataN

Spoko w końcu moja miłość dorobiła się bloga. Wszystko w porządku gdyby po dwóch słowach zaraz nie kończyła buhaha. No ale blog wypasiony. To jest koment bez odrobiny szydery żeby było jasne.
24.02.2005 :: 12:02 :: s1pn3.krak.tke.pl

kArOLnA

łoOoOOoOO Zajebisty blogasek [=(] az sie normalnie poryczałam [hahaha] EEHH norlaminie legalnie elegancko =] A NOOo CAłY czas chorujesz piczkoOO nie mozna tak :] ja cały czas zdrowa tyz tak chce zamień sie :] [lol]
23.02.2005 :: 19:42 :: 81.15.189.252

RuDa

Ania normalnie jestem pod wrażeniem <brawo> zobaczymy jak niedługo będzie wygladał pewnie śliczota a myslmy dzisiaj były na labie na piwku i pizzy żałuj że Cię nie było :]:] Pozdrowionka i całuski pa pa

Talk.pl :: Wróć